0

IZNENAĐENJE U NOVOM SADU: Srbija doživela poraz od Bosne i Hercegovine i zakomplikovala situaciju u grupi! (VIDEO)

Objavljeno: 03.02.21 u 20:48

Prvi poraz Srbije u kvalifikacijama!

Futsal reprezentacija Srbije poražena je u Novom Sadu u drugom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo od Bosne i Hercegovine sa 4:2(2:1).

Srbija je bila bolji rival u Novom Sadu, ali gosti su iskoristili svoje prilike, kao i izostanak golmana Momčilovića.

Bosna i Hercegovina je povela golom Arnautovića, izjednačenje Srbiji doneo je Pršić. Pred sam kraj prvog poluvremena Vulić je doneo vodstvo svojoj ekipi pred pauzu.

U drugom poluvremenu, gosti su bolje počeli i poveli 3:1 preko Ivankovića, Jelić je smanjio na 3:2.

Konačan rezultat postavio je Ivanković drugim pogotkom na meču.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Bosna i Hercegovina je prva na tabeli 6 bodova, Srbija ima 1 bod, a u grupi su još Rumunija(1) i Severna Makedonija(0).

Potpuno zaslužena pobeda Bosne i Hercegovine, igrali su veoma jednostavno, znali su šta hoće i kaznili su naše promašaje. Imamo puno toga da analiziramo i ispravimo strvari. Svaka sledeća utakmica je takva da jednostavno moramo da dobijemo. Za sve ovo što se desilo samo smo krivi –  izjavio je posle meča selektor Srbije Goran Ivančić.

Srbija 05.03. igra protiv Severne Makedonija, dok Bosnu i Hercegovinu očekuje duel sa Rumunijom.