0

MANČESTER BROJAO DO DEVET: Solskjerovi ‘puleni’ pregazili Sautempton, tri boda uzeo je i Kristal Palas! (VIDEO)

Objavljeno: 02.02.21 u 23:08

Dva potpuno različita duela odigrana su u okviru 22. kola Premijer lige, sa početkom od 21:15.

Mančester Junajted je na svom terenu ‘demolirao’ fudbalere Sautemptona. Ruku na srce mnogo im je u tome pomogao mladi Jankevic, koji je zaradio crveni karton već u drugom minutu susreta i ostavio saigrače na cedilu.

Mančeser Junajted je brojao do devet, a redom su golove postizali: Van-Bisaka, Markus Rašford, Jan Bednarek (Ag), Edison Kavani, Entonis Marsijal i Skot MekTominej, potom Bruno i Marsijal, da bi utakmicu golom zapečatio Danijel Džejms.

Bednarek je dobio direktan crveni karton u 85. minutu susreta!

Kristal Palas je uspeo da dođe do celog plena na gostovanju Njukasl junajtedu. Počelo je fenomenalno po domaćina, koji je već u drugom minutu poveo pogotkom Džondža O’Šelvija, na asistenciju Vilsona. Ubrzo je usledio odgovor Kristal Palasa, prvo je rezultat poravnao u 21. minutu Ridevald, da bi prednost gostima doneo u 25. minutu Kejhil nakon sjajog centaršuta Eberečija Ezea.

Kejhil je postao najstariji strelac u istoriji Kristal Palasa.