0

ŠAMPION SIGURAN U LONDONU: Salah predvodio Liverpul do pobede!

Objavljeno: 31.01.21 u 21:44

Ekipa Dejvida Mojesa poražena na domaćem terenu!

Vest Hem Junajted je na Olimpijskom stadionu u Londonu ugostio ekipu aktuelnog šampiona Engleske. Liverpul je slavio, a meč je završen rezultatom 1:3!

Gosti su opravdali ulogu favorita u meču 21. kola Premijer lige!  Nakon prvih 45 minuta igre, pogodaka nije bilo.

Liverpul je stigao do prednosti golom Mohameda Salaha u 57. minutu! U ulozi asistenta našao se mladi Kurtis Džons.

Reprezentativac Egipta je duplirao prednost gostujuće ekipe u 68. minutu!

Liverpul je nastavio u sjajnom ritmu i do kraja utakmice, a strelac još jednog pogotka za izabranike Jirgena Klopa bio je Vajnaldum. Reprezentativac Holandije je zatresao protivničku mrežu nakon asistencije Roberta Firminja.

Konačan rezultat postavljen je u 87. minutu! Kreg Doson je ublažio poraz domaće ekipe!