0

BARSA SAVLADALA BILBAO: Čarolija Lionela Mesija! (VIDEO)

Objavljeno: 31.01.21 u 23:47

Važna pobeda!

U okviru 21. kola najkvalitetnijeg fudbalskog takmičenja u Španiji, Barselona je ugostila ekipu Atletiko Bilbaa. Utakmica na ‘Kamp Nou’ je završena rezultatom 2:1 u korist domaćina!

Barsa je želela da se osveti zbog teškog poraza u kupu! Izabranici Ronalda Kumana su ostvarili cilj, ali uz veliki napor i borbu!

Domaćin je stigao do prednosti u 20. minutu. Lionel Mesi je čarolijom iz slobodnog udarca savladao golmana gostujuće ekipe! To je bio jedini pogodak u prvih 45 minuta.

Nije se dugo čekalo na promenu rezultata u nastavku! Reprezentativac Španije Đordi Alba, zatresao je sopstvenu mrežu u 49. minutu.

Konačan rezultat postavljen je u 75. minutu! Pitanje pobednika rešio je član nacionalnog tima Francuske i bivši fudbaler Atletiko Madrida, Antoan Grizman.