0

ZAVRŠNICA IZ SNOVA: Nekadašnji napadač Zvezde golom u 95. minutu rešio derbi!

Objavljeno: 27.01.21 u 23:48

Makabi smanjio bodovni zaostatak!

Odigran je derbi fudbalskog šampionata Izraela! Makabi Tel Aviv je na svom stadionu ugostio imenjaka iz Haife. Domaćin je nakon velikog preokreta slavio rezultatom 2:1.

Makabi iz Haife je stigao do prednosti već u 18. minutu utakmice. Piven je zatresao sopstvenu mrežu!

Domaćin je brzo reagovao! Nešto više od 180 sekundi kasnije, ekipa iz Tel Aviva je stigla do izjednačenja! Tal Ben Haim je savladao golmana i postigao pogodak!

Dugo se čekalo na promenu rezultata! Nekadašnji reprezentativac Srbije i fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Pešić, zatresao je protivničku mrežu u 5. minutu sudijske nadoknade!

Bivši napadač Atalante je petim pogotkom u sezoni doneo veliko slavlje domaćinu!  Makabi je ovom pobedom smanjio bodovni zaostatak. Prvoplasirani Makabi Haifa sada ima pet bodova više!