0

ATLETIK BROJAO DO PET: Bilbao zaokružio savršenu nedelju trijumfom u prvenstvu! (VIDEO)

Objavljeno: 25.01.21 u 23:20

Ubedljiv Atletik!

Fudbaleri Atletik Bilbaa savladali su u 20. kolu La lige ekipu Getafea rezultatom 5:1(1:1).

Getafe je poveo posle 18 sekundi, a strelac je bio Karles Alenja.

Nije se dugo čekalo na odgovor domaćina, pošto su do izjednačenja stigli u 12. minutu preko Raul Garsije, a sa ovim se rezultatom otišlo na odmor.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

U drugom poluvremenu postojala je samo jedna ekipa na terenu. Domaćin je do vođstva došao u 50. minutu preko Jeraj Alvareza, a u 61. minutu Raul Garsija svojim drugim golom donosi vođstvo od 3:1 svojoj ekipi.

Ubedljiv trijumf domaćinu doneli su Berenger u 75. minutu i Oskar De Markos u 82. minutu.

Atletik u narednom kolu gostuje Barseloni, koja traži osvetu za poraz u finalu Superkupa, dok Getafe  dočekuje Alaves.