0

IZNENAĐENJE U SUPER KUPU ŠPANIJE: Barselona ispustila trofej u 90. minutu, pa pala u produžetku! (VIDEO)

Objavljeno: 17.01.21 u 23:45

Atletik Bilbao posle preokreta do trofeja!

Atletik Bilbao je posle produžetka savladao ekipu Barselona i osvojio trofej Superkupa Španije!

U regularnom delu je bilo 2:2 (1:1), da bi u produžetku Atletik došao do gola i trofeja.

Barselona je povela u 40. minutu kada se u strelce upisao Grizman. Nije se puno čekalo na odgovor Bilbaa, nakon dve minute De Markos pogađa za 1:1.

Napadala je Barselona u drugom poluvremenu, a onda u 77. minutu na asistenciju Albe, Grizman postiže drugi pogodak na utakmici.

Velika drama je viđena na kraju meča, Viljalibre je u 90. minutu šokirao Katalonce i  doneo svojoj ekipi produžetak.

U trećem minutu prvog produžetka, Vilijams je sjajno ošutao i pogodio za konačnih 3:2.

Do kraja meča je Lionel Mesi dobio direktan crveni karton zbog udaranja Viljaibrea.