0

PROJEKTIL UROŠA RAČIĆA: Vezista postigao pogodak za uvodne špice! (VIDEO)

Objavljeno: 24.01.21 u 21:38

Atletiko Madrid je dočekao Valensiju!

Na programu je utakmica 20. kola LaLige. Atletiko je u Madridu domaćin ekipi Valensije. Izabranici Dijega Simeonea imaju samo jedan cilj, a to je titula. Valensija igra znatno lošije nego što je uobičajeno i trenutno se nalaze na 13. poziciji.

U toku je 35. minut igre, a rezultat je 1:1. Valensija je u prednost došla fenomenalnim pogotkom nekadašnjeg igrača Crvene zvezde!

Uroš Račić je poslao pravi projektil iza leđa Jana Oblaka. Reprezentativac Slovenije nije imao nikakve šanse da zaustavi ovaj snažan i precizan udarac.

Žoao Feliks je uspeo da izjednači rezultat golom u 23. minutu meča. U ulozi asistenta našao se Lemar.