0

LIL ŽELI TITULU: Nova pobeda! Ren je pao!

Objavljeno: 24.01.21 u 20:16

Trijumf na izuzetno teškom gostovanju!

Ren je ugostio ekipu Lila u okviru 21. kola Francuske Lige 1. Gosti su ostvarili važnu pobedu i slavili rezultatom 0:1.

Ljubitelji fudbala su znali da nas očekuje jedna sjajna utakmica. Susret dve ekipe koje se bore za najviše ciljeve. Lil trenutno deli 1. poziciju sa ekipom PSŽ-a.

Aktuelni šampion ima bolju gol razliku. Ren zauzima 5. mesto na tabeli sa 36 bodova, što je devet manje od Lila i PSŽ-a.

Gosti su do prednosti došli golom Džonatana Davida. Mladi Kanađanin je zatresao mrežu Rena u 16. minutu utakmice. Džonatan je u Lil stigao iz redova Genta iz Belgije.

Do kraja utakmice rezultat se nije menjao.