0

PAVLOVIĆ STIGAO U BELGIJU I ODMAH POSTIGAO POGODAK: Sjajan dan za reprezentativce Srbije!

Objavljeno: 23.01.21 u 22:45

Defanzivac zatresao mrežu na debiju!

Kortrijk je ugostio ekipu Serkl Briža u okviru 21. kola nacionalnog šampionata Belgije. Gosti su napravili iznenađenje i slavili rezultatom 1:2.

Nekadašnji štoper Partizana i aktuelni reprezentativac Srbije je pre dva dana stigao u redove ekipe iz Belgije. Strahinja Pavlović je u Briž došao kao pozajmljeni igrač Monaka.

Gosti su došli do prednosti u 23. minutu golom Ugboa. Samo pet minuta kasnije, novajlija Pavlović je zatresao mrežu domaćih i duplirao prednost Serkl Briža.

U finišu prvog poluvremena, Makarenko je uspeo da smanji na 1:2, ali se rezultat nije menjao do kraja meča.

Ovo je sjajan dan za fudbalere iz Srbije. Danas su golove postigli Dušan Vlahović, Nemanja Radonjić, Filip Kostić, Luka Jović i Strahinja Pavlović.