0

LUKA NE MOŽE DA STANE: Nakon Kostićeve bombe, pogodio i Jović! (VIDEO)

Objavljeno: 23.01.21 u 17:23

Tri gola na dve utakmice, to je bilans Luke Jovića po povratku iz Reala u Ajntraht.

Tim iz Frankfurta demolirao je Arminija u 18. kolu Bundeslige, a pitanje pobednika rešeno je još tokom prvog poluvremena. Tada su gosti imali 1:3, a drugi gol bio je deo Filipa Kostića, koji je pravom bombom duplirao prednost svog tima.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Drugi Srbin, Luka Jović, utakmicu je počeo s klupe, a u igru je ušao u 66. minutum, tada je već bilo 1:4. Ipak, on nije dugo čekao novi gol.

Srbin je lepo pratio akciju saigrača, ostao sam na 11 metara, a onda dobio jednu povratnu loptu, koju je rutinski poslao u mrežu.

(VIDEO:YouTube/Erling Comps)

Za Ajntraht je na ovo meču pogađao i Andre Silva, dva puta, dok autogol postigao Nilson. Počasni pogodak za domaći tim bio je deo Kordove, u 36. minutu.