0

BOMBA FILIPA KOSTIĆA: Srpski reprezentativac postigao spektakularan gol! (VIDEO)

Objavljeno: 23.01.21 u 16:18

Sjajno igra Ajntraht u poslednje vreme i na pragu je nove pobede.

Tim iz Frankfurta gostuje Bilefeldu u 18. kolu Bundeslige, a već nakon prvih pola sata ima veliku prednost – 3:1.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Ajntraht je do prednosti dove Silva, da bi drugi gol za ovu ekipu postigao rapoloženi Filip Kostić.

Srpski reprezentativac je postigao prelep gol u 27. minutu sa skoro 30 metara iskosa sa desne strane, a Ortega je ostao nemoćan iako je šut bio u njegovom uglu.

(VIDEO:YouTube/Baran Deniz Ayhan)

Šest minuta kasnije Kostić je ponovo učestvovao kod gola, ovog puta kao asistent Andreu Silvi.

Izgleda da je Jovićev povratak promrdao sve u Ajntrahtu, a srpski napadač šansu čeka s klupe, pa ne bi bilo čudno da je dobije u drugom poluvremenu.