0

PAUNOVIĆ I EKIPA PONOVO SLAVILI: Portugalac je noćna mora za golmane!

Objavljeno: 19.01.21 u 22:17

Juriš na vrh tabele!

Reding je savladao ekipu Koventrija rezultatom 3:0 u okviru 25. kola Čempionšipa. Domaćin je od samog starta nametnuo svoj ritam i nije dozvolio protivniku da mu ozbiljnije zapreti.

U 16. minutu meča Žoao Lukas je doneo prednost domaćinu! Portugalac nastavlja da dominira u šampionatu! Ove sezone je postigao već 14 pogodaka! Do kraja prvog dela igre rezultat se nije menjao.

Rinomota nije dugo čekao i bio mu je potreban samo jedan minut u nastavku da zatrese mrežu protivnika. U ulozi asistenta našao se strelac prvog pogotka.

Konačan rezultat postavio je Svift u 73. minutu utakmice. Ekipa trenera Veljka Paunovića se trenutno nalazi na 4. poziciji.