0

ĐURIČIĆ SPASAO SASUOLO OD PORAZA: Gol reprezentativca Srbije u 95. minutu!

Objavljeno: 17.01.21 u 18:15

Spektakularna završnica u Italji!

Sasuolo je ugostio ekipu Parme u utakmici 18. kola Serije A. Duel je završen nerešenim rezultatom 1:1.

Domaćin je uspeo da postigne još jedan pogodak, ali je poništen nakon asistencije iz VAR sobe.

Parma je stigla do prednosti u 37. minutu kada je reprezentativac Slovačke Juraj Kucka savladao golmana Sasuola.

Dugo se čekalo na promenu rezultata.. Konačan rezultat utakmice postavljen je u samom finišu utakmice.

U petom minutu sudijske nadoknade, Filip Đuričić je doneo izjednačenje preciznim udarcem sa bele tačke. Sasuolo sada zauzima 8. pozciju na tabeli sa 30 osvojenih bodova. Parma je u daleko lošijoj poziciji. Gosti su na 19. poziciji i imaju samo jedan bod više od Krotonea koji igra sve bolje i bolje.