0

BIVŠI FUDBALER CRVENE ZVEZDE POSTIGAO PRVENAC U ITALIJI: Ubedljiva Pobeda Krotonea!

Objavljeno: 17.01.21 u 17:46

Vulić i Golemić ostvarili novi trijumf!

U okviru 18. kola Serija A, Krotone je ugostio Benevento na svom stadionu. Domaćin je pokazao kvalitet i ubedljivo slavio! Utakmica je završena rezultatom 4:1!

Defanzivac Kamil Glik je u 5. minutu zatresao mrežu svog golmana. Nije se dugo čekalo na promenu rezultata. Nigerijac Simi je već u 29. minutu duplirao prednost Krotonea.

U nastavku igre, napadač iz Nigerije je još jednom savladao Montipa. U 54. minutu, rezultat je bio 3:0.

PROČITAJTE JOŠ: VLADIMIR GOLEMIĆ NAKON GOLOVA INTERU I ROMI EKSKLUZIVNO ZA HotSport: ‘Ekipni uspeh je važniji od individualnog! Lukaku je dominantan u svakom segmentu igre’

Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Miloš Vulić, postigao je prvenac u Seriji A. Vulić je zatresao protivničku mrežu u 65. minutu meča.

Gosti su uspeli da ublaže poraz golom Falkea u 82. minutu. Ovo je važan trijumf za Krotone u borbi za opstanak koja ih očekuje u nastavku sezone.