0

‘LISICICE’ SIGURNE NA SVOM STADIONU: Medison i Barns doneli pobedu!

Objavljeno: 16.01.21 u 23:47

Lester ima samo bod manje od prvoplasiranog Junajteda!

Fudbaleri Lestera savladili su na domaćem terenu ekipu Sautemptona u 19. kolu Premijer Lige Engleske. ‘Lisice’ su slavile rezultatom 2:0.

Pred početak duela, očekivala se jedna ‘tvrda’ utakmica. Obe ekipe igraju na visokom nivou od samog starta šampionata. Lester je ipak važio za favorita, a na kraju su uspeli da opravdaju taj epitet.

Domaćinu je prednost doneo Džejms Medison u 37. minutu utakmice. Gosti se nisu predali i pokušali su da dođu do izjednačenja. Ideja im nije uspela, a ‘Lisice’ su bile dominantnije većim delom susreta.

Konačan rezultat postavljen je u samom finišu meča! U 5. minutu sudijske nadoknade vremena, Harvi Barns je zatresao protivničku mrežu i tako rešio pitanje pobednika.