0

SEVILJA SE POBEDOM UKLJUČILA U VRH: ‘Žuta podmornica’ potopljena na gostovanju u Andaluziji!

Objavljeno: 29.12.20 u 19:35

Fudbaleri Sevilje savladali su Viljareal u meču 16. kola Primere rezultatom 2:0.

Domaćin je poveo već u osmom minutu, a strelac je bio Lukas Okampos sa bele tačke.

Penal je napravio pozajmljeni igrač iz Totenhema Huan Fojt, koji je igrao rukom, pa je za taj potez dobio i žuti karton.

To je bilo sve od prvog poluvremena, pošto je jedini udarac u okvir gola na obe strane bio šut sa bele tačke.

Sevilja je duplirala prednost u 53. minutu, a za to se pobrinuo je En Nesiri, na asistenciju strelca prvog gola.

Do kraja su Andalužani rutinski sačuvali prednost i pobedu, kojom su se uključili u borbu sa vodećim timovima.