0

CRNO-BELE SAMO JEDAN BOD DELI OD PRVOG MESTA: Bešiktaš upisao novi trijumf!

Objavljeno: 28.12.20 u 19:13

Sivaspor je pao na ‘Vodafon Parku’!

U utakmici 15. kola najkvalitetnije fudbalske lige u Turskoj, Bešiktaš je ugostio ekipu Sivaspora. Domaćin je  opravdao ulogu favorita i slavio rezultatom 3:0.

Izabrnici trenera Jalcina su  od sudijske nadoknade prvog dela igre na terenu imali igrača više, jer je Hakan Arslan dobio dva žuta kartona.

Bešiktaš je u ranoj fazi meča stigao do prednosti. Guven Jalcin je bio precizan u 18. minutu.
Na sledeći gol se čekalo sve do 84. minuta. Tada je protivničku mrežu zatresao Larin!

Konačan rezultat postavljen je samo sedam minuta kasnije, a strelac pogotka bio je Ozjakup.