0

KAKVA GOLČINA GRIZMANA: Francuski golgeter postigao najlepši pogodak u dresu Barse, ‘uhvatio’ volej a onda doslovno probušio mrežu! (VIDEO)

Objavljeno: 29.11.20 u 15:51

Fudbaleri Barselone pobedili su ekipu Osasune rezultatom 4:0 u okviru 11. kola LaLige.

Poveli su Katalonci u 29. minutu preko Martin Brajtvajta, a prednost je duplirao Antoan Grizman u 42. minutu fantastičnim pogotkom. Treći gol za katalonski klub postigao je Kutinjo u 57. minutu, dok je tačku na ovu utakmicu postigao Leo Mesi u 73. minutu.

Ovo je možda najlepši gol francuskog napadača otkako je obukao Barsin dres.

On je na vrhu kaznenog prostora naleteo na jednu loptu, uhvatio volej i doslovno probušio mrežu protivničke ekipe.

Grizman je postigao gol i u Kijevu, što svakako raduje navijače Barselone, koji smatraju da on konačno ulazi u pravu formu.