0

KRIZA I DALJE TRAJE: Paunovićev Reding poražen treći put u nizu!

Objavljeno: 07.11.20 u 15:40
Posle sjajnog starta u Čempionšipu ekipu Redinga, koju sa klupe vodi naš stručnjak Veljko Paunović, uhvatila je kriza.

Nakon serije od sedam pobeda i jednog remija došli su porazi. Reding je doživeo treći neuspeh u nizu.

Bolji od ekipe Veljka Paunovića bio je Stouk, koji je slavio sa 3:0 u meču 11. kola, pa je sada vodeća pozicija tima koji predvodi naš stručnjak ozbiljno uzdrmana.

Već posle prvog poluvremena naslutilo se kakav će ishod meča biti.

Prvo je Kempbel u 23. minutu doveo goste u vođstvo, a prednost Stouka duplirao je Flečer dvanaest minuta kasnije posle kiksa golmana domaćih Rafaela.

Imao je Reding dovoljno vremena da uzvrati, ali ne samo da nije u tome uspeo, nego je dozvolio rivalu da u poslednjim trenucima meča dođe i do još ubedljivije pobede, golom Brauna u petom minutu nadoknade vremena, pa je jasno da će Paunović imati težak zadatak da ekipu trgne iz letargije.

U sledećem kolu Reding očekuje teško gostovanje protiv Bornmuta.