0

VLAHOVIĆ NAPRAVIO HAOS U ĐENOVI: ‘Krivac’ je za dva gola Fiorentine, ali i provokaciju i sukob zbog slavlja! (VIDEO)

Objavljeno: 16.02.20 u 15:30

Mladi napadač Fiorentine igra sjajan meč na ‘Luiđi Ferarisu’ protiv Sampdorije.

U meču 24. kola Serije A, Fiorentina gostuje Sampdoriji i već posle 18 minuta je stekla prednost od 2:0. Najveći ‘krivac’ za to je srpski napadač Dušan Vlahović.

Mladi ofanzivac sve više dobija šansu i koristi je maksimalno. tako je već u devetom minutu prošao odlično po desnoj strani, ‘zalomio’ na peterac, gde nije bilo njegovih saigrača, ali je centaršut po zemlji bio jak i Dorije Torsbi je zatresao sopstvenu mrežu.

Devet minuta kasnije dosuđen je jedanaesterac za ‘violu’ zbog igranja rukom, a loptu je na ‘belu tačku’ namestio upravo Vlahović i snažno je šutirao, slomivši prste golmanu Sampe.

Upisao se ponovo u strelce, a onda proslavio karakteristilno, sa prstima na ušima. To je isprovociralo i navijače i igrače domaćih koji su ušli u sukob i Vlahović je zbog toga dobio žuti karton.

Ipak, više će pamtiti njegov peti gol u tekućoj sezoni.