0

SERIJA A: Nestvaran skok Kristijana Ronalda obeležio meč u Đenovi! (VIDEO)

Objavljeno: 18.12.19 u 21:26

Kristijano Ronaldo se ‘vinuo u nebesa’ i doneo trijumf Juventusu u Đenovi protiv Sampdorije 2:1 (2:1).

U zaostaloj utakmici 17. kola italijanske Serije A Juventus je gostovao Sampdoriji, a do prednosti je stigao već u 19. minutu.

Tada je Paolo Dibala zahvatio volej koji je bio neuhvatljiv za golmana Audera. Ipak, ponovo je Juve prokockao stečenu prednost.

U 36. minutu Sampdorija je izjednačila golom Đanluke Kaprarija, a u sam smiraj prvog dela meča desio se najlepši momenat na meču.

Aleks Sandro je centrirao sa leve strane, a Kristijano Ronaldo se ‘vinuo u nebesa’ i doneo novu prednost ‘staroj dami’.

– Da li je ptica? Da li je avion? Ne, to je Kristijano Ronaldo! – napisali su na Juventusovom Instagramu.

I zaista, da se čovek zapita, kako je ovo uspeo bez krila…