0

PREMIJER LIGA: Novi krah ‘đavola’, Partizan ide na gostovanje ‘ranjenom’ Mančesteru!

Objavljeno: 02.11.19 u 15:28

Fudbaleri Mančester junajteda prosuli su nova tri boda u Premijer ligi, ovog puta na gostovanju Bornmutu rezultatom 1:0 (1:0).

Izabranici Ole Gunara Solskjera delovali su na otvaranju 11. kola u Premijer ligi prilično umorno i bezidejno, što je Bornmut iskoristio i jednim ‘udarcem’ ih ‘nokautirao’.

Učinio je to Džošua King u poslednjem minutu prvog poluvremena kada je primio loptu okrenut leđima golu, potom popularnim ‘sombrerom’ se okrenuo, namestio se na desni poluvolej i tako zatresao mrežu Davida De Hee.

Dodatno bolno za ‘đavole’ je činjenica da je King bivši igrač Junajteda, te je i on sam imao poseban motiv.

Mančester je najbolju priliku da dođe makar do boda u 83. minutu kada je Mejson Grinvud pogodio stativu. U završnici su gosti imali inicijativu, ali bez puno prilika i snage za gol.