0

SERIJA A: Sampdorija preokrenula i pobedila SPAL

Objavljeno: 01.10.18 u 22:25

U poslednjoj utakmici sedmog kola Serije A Sampdorija je bila bolja od SPAL-a rezultatom 2:1 (1:1).

Iako je pre ovog susreta SPAL bio bolje pozicioniran na tabeli, Sampdorija je bila blagi favorit i tu ulogu jeste opravdala na svom stadionu, iako su Đenovljani ponovo morali da se ‘čupaju’ i preokreću rezultat.

Gostujući tim, za koji je do 65. minuta igrao bivši igrač Partizan Everton Luiz, a na klupi presedeo Vanja Milinković-Savić, došao je prvi u vođstvo u 21. minutu i to preko Alberta Paloskog.

Međutim, radost igrača SPAL-a trajala je samo četiri minuta, budući da je već u 25. minutu Lineti uspeo da vrati rezultatski egal.

Asistent je bio Fabio Kvaljarela, baš kao i u 60. minutu kada je viđen odlučujući momenat na utakmici. Tada je prekaljeni napadač namestio gol Defrelu, koji je već tada postavio konačnih 2:1 za Sampu.