0

SERIJA A: Inter jedva i sa dva igrača više, Torino rutinski

Objavljeno: 11.02.18 u 17:13

Tri pobede domaćina i trijumf Đenove na gostovanju danas u Seriji A što se termina od 15 časova tiče.

Sampdorija i Torino su bili najubedljiviji sa pobedama po 2:0.

Bikovi su na svom stadionu porazili Udineze. Nkolu je na asistenciju Falkea pogodio u 32. minutu i doneo vođstvo, dok je Beloti u 66. postavio konačan rezultat novim golom ove sezone. Sampdorija je oba pogotka postigla tokom drugog poluvremena, dok Verona nije mogla do gola. Bareto je doneo vođstvo u 50. minutu meča, a Kvaljarela postavio konačan rezultat na pet minuta do kraja.

Inter je porazio Bolonju 2:1 u meču u kojem su gosti utakmicu završili sa devet igrača na terenu. Već od 2. minuta je tim iz Milana vodio zahvaljujući Ederu kojeg je proigrao Brozović, da bi izjednačenje doneo bivši igrač Intera, Rodrigo Palasio u 25. minutu utakmice. Karamo je postigao gol za novo vođstvo Intera u 63. minutu, da bi Mbaje pet minuta kasnije zaradio drugi žuti karton u rasponu od kratkog vremenskog perioda. I Masina je završio meč pre svih ostalih, ali nekoliko momenata pošto je zaradio crveni karton u petom minutu nadoknade utakmice.