0

SERIJA A: Torino nije mogao do preokreta, Akvah ‘od pukovnika do pokojnika’

Objavljeno: 03.02.18 u 19:59

Na stadionu ‘Luiđi Feraris’ su ekipe Sampdorije i Torina remizirale rezultatom 1:1.

Strelac za domaće bio je Toreira, dok je za Bikove pogodio Akvah.

Oba pogotka viđena su u prvom poluvremenu. Na sjajan način je Sampdorija došla do vođstva, udarcem iz slobodnog udarca sa nešto manje od 30 metara. Toreira je gađao jako, a lopta je na putu ka golu udarila jednog igrača u živom zidu i prevarila golmana domaćih, Sirigua.

Igrao se 25. minut kada je Torino došao do izjednačenja, i to verovali ili ne, na sličan način. Falke je prodirao sa desne strane, upislio Akvaha koji je natrčao na loptu i gađao sa oko 20 metara, da bi ona zakačila jednog od defanzivaca domaće ekipe i prevarila Vivijana.

U nastavku je Torino imao više od igre, bio je konkretniji i bliži tome da postigne novi gol, ali to je trajalo do 73. minuta utakmice kada je Akvah nagazio jednog igrača Sampdorije i zaradio drugi žuti karton.

ITALIJA 1 – 23. KOLO:

Sampdorija – Torino 1:1 (1:1)