0

‘MERAKLIJE’ PONOVO U IGRI: Pavkov prekinuo Stojkovićevu seriju u Superligi (VIDEO)

Objavljeno: 17.09.17 u 20:24

Radnički iz Niša uspeo je u 59. minutu da smanji rezultat na 2:1 i unese neizvesnost u utakmicu protiv Partizana.

Iako se činilo da će gol Partizana za 2:0 u nadoknadi vremena u prvom poluvremenu, ispostavilo se da Nišlije nisu psihički pali i u 59. minutu su se vratili u utakmicu.

Strelac je bivši napadač Crvene zvezde Milan Pavkov, koji je iskoristio konfuziju u odbrani crno-belih i odbitak, te mu nije bilo teško da savlada Stojkovića sa nekoliko metara.

(Izvor: youtube / AM Video7S)