0

PREMIJER LIGA: Odbrana Junajteda konačno kapitulirala, Stouk osvojio veliki bod (VIDEO)

Objavljeno: 09.09.17 u 20:49

I to se dogodilo. Odbrana Mančester Junajteda je kapitulirala prvi put ove sezone u Premijer ligi.

U poslednjem meču dana, Stouk je na svom Britanija stadionu dočekao ‘crvene đavole’, a meč je završen rezultatom 2-2.

Nije se ništa zanimljivo dešavalo u Stouku u prvih 40 minuta meča, a onda je dva minuta pre kraja poluvremena Maksim Čupo-Moting bio na pravom mestu na petercu posle centaršuta Mamea Dijufa. Radost Stouka nije dugo trajala jer je tri minuta kasnije Mančester izjednačio na pomalo bizaran način. Loptu je posle kornera glavom zahvatio Pol Pogba, ona je pogodila, takođe u glavu, Markusa Rašforda i prevarila protivničkog golmana.

Lukaku je u 57. minutu pobegao odbrani Stouka i uz malo sreće savladao golmana Batlanda. Šest minuta je trajala prednost tima Žoze Murinja, a onda je Čupo-Moiting posle kornera glavom sproveo loptu u mrežu Junajteda. ‘Crveni đavoli’ su do kraja utakmice napadali, ali odbrana Stouka je uspela da odoli.