0

PREMIJER LIGA: Raspucali se ‘đavoli’, ‘poker’ golova resetovao Svonsi (VIDEO)

Objavljeno: 19.08.17 u 15:44

Fudbaleri Mančester junajteda ponovo su bili efikasni i bez primljenog gola upisali pobedu na gostovanju Svonsiju – 0:4 (0:1).

Moćno, baš moćno izgleda tim Mančester junajteda na početku ove sezone. Bez obzira na izgubljen Superkup Evrope od Reala, Premijer liga je otvorena sa dva rutinska trijumfa, a današnji je bio posebno impozantan.

Novajlija Bejli je u poslednjem minutu prvog poluvremena doneo prednost ‘đavolima’, ali je odluka o pobedniku doneta tek u poslednjih 10 minuta.

Tačnije, u periodu od 80. do 84. minuta kada je Junajted postigao čak tri pogotka preko Lukakua, Pogbe i Marsijala za konačnih i surovih – 0:4.

Konačno Murinjov tim igra fudbal, a ne zatvara utakmicu.

(Izvor: youtube / Sky Football)