SERIJA A: Čak 10 golova na utakmici Lacio – Sampdorija! (VIDEO)

Objavljeno: 07.05.17 u 17:32

Neverovatna situacija u Rimu ovog popodneva.
Danas je odigrano sedam utakmica 35. kola Serije A.

Sve je počelo remijem Udinezea i Atalante, a potom je ostale mečeve od 15 časova u senu bacio duel Lacija i Sampdorije.

Na toj utakmici je viđeno čak 10 golova. Sedam je postigao domaćin, a ‘Sampa’ tri. Izuzetno loše je počelo po Sampdoriju, posle dobrog pasa u prazan prostor Sergeja Milinkovića Savića je Keita Balde u drugom minutu otpočeo goleadu Lacija. U 18. je grubo sa leđa u svom kaznenom prostoru startovao Škrinjar i zaradio isključenje, a gol je postigao sa bele tačke Ćiro Imobile. Poljak Lineti je golom napravio korak ka povrtak Sampdorije, ali je usledio neverovatan talas nebesko plavih od tri gola za devet minuta. Hoet je u 36. minutu povisio na 3:1, Anderson sa bele tačke dva minuta kasnije, a na 5:1 je povisio De Vraj u poslednjme minutu prvog dela utakmice.

All Goals & highlights HD – Lazio 7-3… by footballvideostv1

Čak pet pogodaka je postigao Lacio u prvom poluvremenu. Ali nije nastavio na isti, furiozan način. Ipak, Lulić je na pola sata do kraja povisio na vođstvo od pet golova, pa Imobile na šest, svojim drugim pogotkom danas. U finišu je zasijao Kvaljarela sa dvag gola i koliko toliko ublaženim porazom.

Đenova je golom Gorana Pandeva u 70. minutu pobedila Inter, Kandreva je na tri minuta do kraja promašio penal, da bi dva minuta kasnije Kondogbia zaradio crveni karton i tako ostavio ‘nero-azure’ na cedilu.