0

FA KUP: Murinjo ponovo slavi Ibrahimovića, ‘đavoli’ su u četvrtfinalu (VIDEO)

Objavljeno: 19.02.17 u 19:20

Mančester junajted plasirao se u četvrtfinale engleskog FA kupa pošto je večeras savladao ekipu Blekburna rezultatom 2:1 (1:1).

Ponovo se Mančester mučio van svih očekivanja, pošto je Blekburn bio taj koji je prvi došao u vođstvo na ovom meču. U 17. minutu Grejem je postigao gol koji je šokirao Murinja i njegovu ekipu.

Međutim, Markus Rašford još jednom je bio spas za ‘đavole’ pošto je samo 10 minuta kasnije poravnao rezultat i vratio egal u meč.

(Izvor: youtube / E7Comps)

Dugo nije bilo golova, a ni pravih prilika, iako ne Mančester junajted bio konkretniji i više kontrolisao igru na današnjem meču. Sve dok Zlatan Ibrahimović u 75. minutu nije zadao završni udarac domaćinu, kao što je nedavno i Sent Etjenu u Ligi Evrope.

Ranije tokom dana Totenhem je bio ubedljiv protiv Fulama našeg Slaviše Jokanovića sa 3:0.