0

PREMIJER LIGA: Murinjovi ‘đavoli’ konačno bez muke do trijumfa, Vest Hem izgubio dobijeno (VIDEO)

Objavljeno: 11.02.17 u 17:56

Na pet utakmica Premijer lige u tradicionalnom terminu od 16 časova postignuto je 11 pogodaka, a videli smo pobede Mančester junajteda, Stouka, Sautemptona i Vest Hema.

Mančester junajted konačno je neki meč dobio bez puno muka, iako je propušteno nekoliko šansi pre gola Huana Mate u 32. minutu, pre svih Pola Pogbe i Zlatana Ibrahimovića.

Murinjo je danas imao manje stresan dan na poslu, a tome je doprineo i drugi gol njegovog tima preko Entonija Marsijala na isteku sat vremena igre, čime je postavljen i konačan rezultat utakmice.

(Izvor: youtube / MATCH DAY)

Ekipa Sautemptona deklasirala je Sanderlend na ‘Stadionu svetlosti’ rezultatom 4:0. Prva dva gola postigao je Manolo Gabijadini, od čega prvi reklo bi se rukom, ali je do kraja S’oton potvrdio trijumf autogolom Denajera i pogotkom Šejna Longa u nadoknadi vremena.

Vest Hem je prvo gubio, pa preokrenuo u 87. minutu i na kraju prokockao teško stečenu prednost protiv Vest Bromvič Albiona.

‘Čekićari’ su od šestog minuta golom Čadlija gubili sa 1:0, da bi u nastavku preko Fegulija u 63. i Lancinija u 87. minutu stigli do velikog preokreta i pobeda je bila tako blizu.

Međutim, u poslednjim momentima utakmice, tačnije četvrtom minutu nadoknade, VBA je preko MekOlija izjednačio na 2:2 i odneo vredan bod kući sa, možda čak i baksuznog, novog stadiona Vest Hema.