0

LIGA KUP ENGLESKE: ‘Crveni đavoli’ se provukli do finala, Marković debitovao za Hal (VIDEO)

Objavljeno: 26.01.17 u 23:03

Mančester junajted se plasirao u finale Liga kupa Engleske iako je večeras poražen od Hala u revanš utakmici rezultatom 2:1 (1:0).

Posle prve utakmice igrane pre dve nedelje na Old trafordu, Mančester je imao lepu prednost od 2:0, ali ju je umalo večeras prokockao pošto je Hal od 35. minuta golom Hadlstona iz penala vodio sa 1:0.

Ali, navijači Mančester junajteda će večeras slaviti Pola Pogbu koji je u 66. minut postigao izjednačujući gol za ‘đavole’ i tada je bilo poznato da će Junajted otići u finale.

Sve što je Hal uspeo do kraja meča jeste gol Niasea u 85. minutu, ali je to bilo samo za utehu navijača, ne i da se ugrozi prolaz tima Žozea Murinja.

Za Hal je debitovao Lazar Marković koji je odigrao dobar meč i pokazao da mu neće trebati dugo vremena da se vrati u staru formu koja ga je dovela u Englesku.

(Izvor: youtube / TheDrimacus)

Junajted će u finalu na ‘Vembliju’ igrati protiv Sautemptona koji je sinoć eliminisao Liverpul u drugom polufinalu.