0

PREMIJER LIGA: Remi na Enfildu, ‘svecima‘ i ‘đavolima‘ jedan gol dovoljan za trijumf (VIDEO)

Objavljeno: 11.12.16 u 19:26

Mančester Junajted je pobedio sa 1:0 Totenhem, dok je na identičan način slavio i Sautempton protiv Midlzbroa, rezultat meča Liverpul i Vest Hem bio je 2:2.
Jedini gol „đavola“ bio je delo Mihtarijana koji je na izvanrednu asistenciju Herere savladao Lorisa. Mančester je bio bolji rival na meču i mogao je da slavi ubedljivije, jedan od bitnih faktora što se to nije desilo jeste golman gostiju. U 85. minutu se povredio jedini strelac na meču koji je iznešen na nosilima. Mihtarijanu je ovo bio drugi vezani gol nakon onog u Evropa ligi protiv Zorije.

(Izvor: YouTube/SPORT HD 1)

Navijači Sautemptona su napokon dočekali dan kada će slaviti Bufala. Francuz je u 53. minutu izvanredno pogodio gol „markiranog“ Valdesa za konačnih 1:0, doneo radost navijačima i tri boda „svecima“. Uočljiv je bio nedostatak Negreda u špicu gostiju koji su svega dvaput gađali u okvir golmana Forstera.

(Izvor: YouTube/Football Nation)

Ekipa Jirgena Klopa nije uspela da pobedi u drugom vezanom meču. Lalana je na asistenciju Manea pogodio za prednost „crvenih“, da bi do poluvremena Paje i Antonio preokrenuli. Origi je bio strelac gola u četvrtom minutu drugog poluvremena. Niko nije očekivao da će to biti konačan ishod, ali do kraja su briljirali samo golmani. Slaven Bilić je osvojio veoma važan bod za samopouzdanje svog tima.