0

KVALIFIKACIJE ZA SP: ‘Kockasti’ demolirali Kosovo, Austrija i Vels po meri Srbije (VIDEO)

Objavljeno: 06.10.16 u 23:16

Pored utakmice Moldavija-Srbija, odigrano je još osam vrlo interesantnih utakmica u okviru evropskih kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Rusiji 2018. godine.

Srbija je slavila pobedu protiv Moldavije, a na ruku joj ide i rezultat iz Beča gde je Austrija odigrala nerešeno protiv Velsa rezultatom 2:2.

Teško je reći ko je ovde izgubio dva boda, ko je izvukao jedan, pošto je Vels bio taj koji je dva puta vodio golovima Alena i autogolom Vimera, dva puta je izjednačavao Marko Arnautović, a na kraju je Austrija imala par prilika za pobedu koje nije iskoristila.

U drugom meču naše grupe Irska je golom Kolemana u 56. minutu osvojila sva tri boda i otišla na deobu prvog mesta sa Srbijom, Velsom i Austrijom sa po četiri boda.

NJIHOVOM ZLU NEMA KRAJA: Navijači Kosova i Hrvatske izazvali neviđen skandal u Skadru! (VIDEO)

Vest večeri iz Skadra je sramno skandiranje navijača Kosova i Hrvatske, a kada se radi o fudbalskim stvarima iz Albanije, Hrvatska je razmotirala Kosovo sa 6:0 uz tri gola Mandžukića, dva Mitrovića i jedan Kalinića.

U istoj grupi I videli smo najzanimljviiji meč večeri, pošto je Finska vodila do prvog minuta nadoknade, a onda je Island preokrenuo sa dva gola do šestog minuta nadoknade i došla do neverovatne pobede.

Derbi večeri igran je na Juventus areni u Torinu gde su Italija i Španija remizirale sa 1:1. ‘Furija’ je došla u vođstvo u 55. minutu golom Vitola posle velike greške Bufona, da bi izjednačenje stiglo osam minuta pre kraja kada je De Rosi sa ‘bele tačke’ spasio ‘azure’.

(Izvor: youtube / Supercalcio)