0

LIGA EVROPE: ‘Đavoli’ izgubljeni u Roterdamu, Sasuolo razbio favorita grupe, a u Izraelu – ludnica! (VIDEO)

Objavljeno: 15.09.16 u 21:05

U prvim utakmicama prvog kola grupne faze Lige Evrope viđeno je nekoliko izuzetno zanimljivih rezultata.

Ekipa koja je Crvenu zvezdu eliminisala na poslednjem koraku pred ulazak u grupnu fazu Evrope nastavlja da melje svoje rivale, posebno na domaćem terenu.

Sasuolo je u prvom kolu grupne faze protiv favorita u svojoj grupi, Atletik Bilbaa (pored njih, tu su još i Rapid i Genk) istim rezultatom sa kojim je pala Crvena zvezda u Ređo Emiliji. Izuzetnih 3:0 Italijanima doneli su Lirola u 60. minutu, Defrel u 75. i Politano 82. minutu.

NEZGODA NA PARKINGU: Autobus Mančester junajteda udario u stadion Fejenorda! (FOTO)

Jedan od duela koji je privukao najviše pažnje bio je između Fejenorda i Mančester junajteda u Roterdamu i tu smo videli možda i najveće iznenađenje dana.

Golom Vilhena u 79. minutu Fejenord je došao do velike pobede nad timom Žoze Murinja, koji je večeras potpuno zakazao.

(Izvor: youtube / SPORT HD 1)

Rezultatski najzanimljiviji meč videli smo u Tel Avivu, gde je Makabi Tel Aviv posle 70. minuta imao prednost od 3:0, a na kraju je – izgubio!

Tim Predraga Rajkovića je golovima Medunjanina dva puta i Kjartansona imao gotovo nedostižnu prednosti protiv Zenita iz Sankt Peterburga, ali su Rusi uspeli da za 15 minuta postignu čak četiri gola.

PRAVO IZ KOLENA: Golčina Nemanje Maksimovića u Nikoziji! (VIDEO)

Kokorin, Mak, Julijano i na kraju Đorđević su bili tvorci nestvarnog preokreta i strelci golova koji su odseli u mrežu srpskog golmana.