0

PREMIJER LIGA: Siti ne da Ligu šampiona (VIDEO)

Objavljeno: 23.04.16 u 15:35

U 35. kolu Premijer lige, Mančester siti je demolirao Stouk 4:0 (2:0) i u dobrom raspoloženju dočekuje meč sa Realom u Ligi šampiona.

Četa Manuela Pelegrinija ne odustaje od trke za trećim mestom u Premijer ligi. Iako se očekivalo da će iskusni stručnjak odmarati igrače za meč sa „kraljevskim“ klubom, on to nije učinio, već je one najbolje poslao na teren. To mu se i vratilo pobedom 4:0 protiv veoma jakog rivala kakav je Stouk.

(Izvor: RuTube)

„Građani“ su crveno-bele načeli golom Fernanda posle kornera koji je izveo Navas u 35. minutu. Samo osam minuta kasnije sudija Medli je pokazao na penal za domaćina, a egzekutor je bio Aguero. Ubedljiv trijumf Sitiju doneo je Nigerijac Ieneačo koji je pogađao u 64. i 74. minutu.Svih 90 minuta u dresu Mančester sitija odigrao je Aleksandar Kolarov.