0

PRIMERA: Luda završnica u Valensiji (VIDEO)

Objavljeno: 10.04.16 u 18:29

Jedan od derbi mečeva 32. kola Primere odigran je Mestalji gde je domaća Valensija golom u poslednjim momentima meča savladala Sevilju sa 2:1.

Utakmica je bila od daleko većeg rezultatskog značaja za goste koji su u trci za mesto koje vodi u Ligu Evrope, ali posle trećeg uzastopnog poraza pali su čak na sedmo mesto.

Kada je Gameiro u 86. minutu izjednačio činilo se da će doći do podele bodova, ali sa tim se nije složio najbolji strelac domaćih Negredo koji je u 91. minutu savladao Rika za veliko slavlje domaćih navijača.

(Izvor: Rutube/Независимый спорт)

Ovim trijumfom Valensija je otklonila svaku sumnju da bi ukoliko nastavi da niže poraze mogla da dođe u nezavidnu situaciju kada je u pitanju opstanak u Primeri.