0

BUNDESLIGA: ‘Jarčevi’ alergični na aspirin (VIDEO)

Objavljeno: 10.04.16 u 19:30

Poslednja utakmica 29. kola Bundeslige završena je pobedom Bajera iz Leverkuzena na gostovanju Kelnu od 2:0.

Sve je praktično stalo u pet minuta završnice prvog poluvremena kada su gosti postigli oba pogotka koja su im na kraju donela tri boda. Ni ulazak Filipa Mladenovića na početku drugog dela igre nije donelo boljitak u igri Kelna koji je ostao u sredini tabele prilično bezbedan kada je u pitanju opstanak u ligi.

PREMIJER LIGA: Liverpul napunio mrežu Stouka, proradio Origi (VIDEO)

(Izvor: Youtube/Sports Universe)

Na drugoj strani Bajer je ponovo četvrti sa samo bodom zaostatka za trećeplasiranom Hertom odnosno jedan je od glavnih kandidata za mesto koje direktno vodi u Ligu šampiona.

PRIMERA: Luda završnica u Valensiji (VIDEO)