0

SERIJA A: Pobeda Juventusa nad Milanom (VIDEO)

Objavljeno: 09.04.16 u 22:54

U derbi meču 32. kola Serije A, ekipa Juventusa savladala je Milan rezultatom 2:1 nakon preokreta.

Meč koji će po svemu sudeći biti poslednji za Sinišu Mihajlovića na klupi „Rosonera“ bolje je otvorila upravo ekipa Milana, i to golom Aleksa u 18. minutu nakon centaršuta Balotelija.

(Youtube/Calcio FB)

PRIMERA: Da li je čudo na pomolu? Poraz Barselone! (VIDEO)

Juventus je ove sezone prosto prejak, što su pokazali prvo izjednačivši u 27. minutu preko Mandžukića.

U drugom poluvremenu, bolja igra Juventusa i zasluženi drugi gol delo je Pola Pogbe u 65. minutu, za trijumf nad velikim rivalom.

VREMEPLOV: Mnogi za ovaj šut kažu da je bio ‘pokušaj ubistva’ Huga Almeide (VIDEO)