0

SERIJA A: Roma ubedljiva u rimskom derbiju, novi poraz Milana (VIDEO)

Objavljeno: 03.04.16 u 16:59

Utakmice 31. kola odigrane u nedelju bile su neuobičajeno efikasne odnosno na šest mečeva viđeno je čak 22 gola.

Jedina pobeda gostiju viđena je u Rimu ako Roma može da se nazove gostom na Olimpiku gde je danas do nogu potukla gradskog rivala sa 4:1. „Vučica“ je bila daleko bolji rival u prvih sat vremena, a Lacijali su počeli da igraju tek kada su primili drugi gol.

Smanjili su zaostatak imali priliku i za izjednačenje, ali vrlo brzo usledila je kazna odnosno golovi Florencija i Perotija. Milan Biševac je odigrao ceo meč za Lacio, dok je Filip Đorđević u igru ušao tek u drugom poluvremenu. Ni ovog puta na tribinama nije bilo najvatrenijih navijača ni jednog ni drugog kluba.

(Izvor: Rutube/GOALTIME – ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ)

Novi poraz zabeležila je ekipa Milana našeg Siniše Mihajlovića i to u obližnjem Bergamu gde je Atalanta pred svojim navijačima napravila preokret protiv favorizovanog rivala.

Đenova bez Darka Lazovića u timu pregazila je Frozinone, a junak trijumfa bio je Suso koji je postigao tri gola za domaći tim.

Kjevo je u Veroni bio bolji od Palerma pobedivši sa 3:1. Ivan Radovanović je odigrao ceo meč, dok je Uroš Đurđević utakmicu gledao sa klupe.

Jedini remi viđen je u Firenci u duelu Fiorentine i Sampdorije za koju je do 67. minuta igrao Nenad Krstičić. Gosti iz Đenove su od 72. minuta imali igrača manje, ali uspeli su da ostanu neporaženi.