0

PREMIJER LIGA: Lester grabi ka tituli (VIDEO)

Objavljeno: 03.04.16 u 16:23

Fudbaleri Lestera nemaju nameru da se zaustave u šampionskom pohodu pošto su u meču 32. kola pred svojim navijačima savladali Sautempton sa 1:0.

Do četvrte uzastopne minimalne pobede „lisice“ je doveo kapiten Ves Morgan koji je u 38. minutu odlično reagovao na asistenciju Fuhsa.

(Izvor: Rutube/Независимый спорт)

Mogao je Lester u drugom poluvremenu i do ubedljivijeg vođstva, ali je golman Sautemptona Forster u nekoliko navrata iz gola vadio lopte koje su već svi videli u mreži. Dušan Tadić je odigrao drugo poluvreme u gostujućem timu.

Tim Klaudija Ranijerija sada ima čak sedam bodova više u odnosu na drugoplasirani Totenhem i čak 11 u odnosu na Arsenal i to na svega šest kola do kraja šampionata. Sa druge strane Sautempton gubi trku za mesta koja vode u Ligu Evrope tj. uz dva meča više ima tri boda manje od Mančester Junajteda koji je na šestom mestu.