0

PREMIJER LIGA: Dva gola Mitrovića malo Njukaslu, ubedljive pobede Arsenala i Sitija (VIDEO)

Objavljeno: 02.04.16 u 17:57

Kuriozitet 32. kola Premijer lige je da je na pet od do sada odigranih sedam utakmica postignuto tačno po četiri gola.

Za ovdašnju javnost najzanimljiviji je bio meč u Noriču gde je Aleksandar Mitrović sa dva gola umalo doneo važan bod Njukaslu u borbi za opstanak, ali je Norič golom u sudijskoj nadoknadi vremena uspeo da dođe do celog plena.

(Izvor: Dailymotion/Goal 365 HD)

Mančester Siti je za svega 19 minuta napunio mrežu Bornmuta, da bi tačku na ovaj meč pogotkom u 90. minutu stavio naš Aleksandar Kolarov, a sa 4:0 trijumfovao je i Arsenal u malom londonskom derbiju sa Votfordom.

(Izvor: Rutube/GOALTIME – ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ)

Stouk i Svonsi odnosno Vest Hem i Kristal Palas su podelili bodove odigravši 2:2, dok jedino golova nije bilo u duelu Sanderlenda i Vest Bromvič Albiona.