0

KAO DA JE BRAZILAC: Vardi petom savladao Nojera, preokret Engleza u Berlinu (VIDEO)

Objavljeno: 26.03.16 u 22:45

Samo što je ušao na terenu na mečlu protiv Nemačke drugi strelac Premijer lige Džejmi Vardi postigao je gol za Englesku i to izjednačujući u duelu sa „pancerima“ u Berliinu.

Da neki gol može da vredi više od ostalih onda bi to sigurno bio ovaj napadača Lestera koji je odlično reagovao na centaršut sa desne strane. Naime, iako mu je lopta išla iza leđa, a on bio u trku, Vardi je uspeo da je zahvati petom što je iznenadilo Manuela Nojera kojeg je pre toga savladao i Hari Kejn.

(Izvor: Youtube/
GG – Giuseppe Genzano)

Nemci su poveli krajem prvog dela prelepim golom Tonija Krosa, a na 2:0 je povisio Mario Gomez u 57. minutu. Posle Kejna i vardija u listu strelaca upisao se i Erik dajer koji je u drugom minutu nadoknade postavio konačnih 2:3 na Olimpijskom stadionu u Berlinu.

(Izvor: Rutube/Независимый спорт)