0
Evroliga

PRVI TEMPO: Singlton je krenuo na polaganje, a onda se pojavio Miler (VIDEO)

Objavljeno: 24.03.16 u 18:48

Crvena zvezda je solidno otvorila drugu deonicu i imala je većim delom priključak sa Lokomotivom, ali su domaći od rezultata 28:27 napravili seriju 14:4 te su stigli do maksimalnih +11.

Za najbolji defanzivni potez pobrinuo se Kvinsi Miler koji je blokadom zaustavio Krisa Sigltona koji je bio u polukontri. Ono što nije dobro je da su crveno-beli posle toga auta primili trojku, a već u sledećem napadu još jednu.

(Izvor: dailymotion/Goal 365 HD)

Poluvreme je završeno rezultatom 45:35. kod domaćih najbolji u napadu bili su Rendolf sa 12 i Singlton sa osam poena, dok je u srpskom timu bolji od ostalih Marko Gudurić sa 10.

Kao i na utakmici protiv Unikahe u Malagi Crvena zvezda je imala „prazne minute“ u drugoj polovini druge četvrtine što je Lokomotiva umela da iskoristi.