0

LIGA EVROPE: Stojiljković strelac u pobedi Brage, Mažić odličan u remiju na Old Trafordu (VIDEO)

Objavljeno: 17.03.16 u 23:02

Nakon večerašnjih revanš utakmica osmine finala Lige Evrope poznato je svih osam učesnika četvrtfinala, a zanimljivo je da ni u jednom dvoboju nisu viđeni produžeci, samim tim ni penali.

Derbi večeri igran je na Old Trafordu gde su Mančester Junajted i Liverpul remizirali 1:1. Nadu domaćinu da bi mogao da dostigne 0:2 iz prvog duela dao je Marsijal golom iz penala koji je opravdano diosudio Milorad Mažić upravo zbog prekršaja nad mladim Francuzom. Istu tu nadu domaćinu je „ubio“ Felipe Kutinjo prelepim golom u poslednjim momentima prvog poluvremena.

(Izvor: Dailymotion/Goal 365 HD)

Borusija iz Dortmunda je i u drugom meču savladala Totenhem, a junak je ponovo bio Obamejnag koji je postigao oba gola za nemački tim. Kardinalnu grešku kod gola Totenhema napravio je bivši srpski reprezentativac Neven Subotić koji je igrao od samog starta meča.

(Izvor: Rutube/Независимый спорт)

Dvostruku pobedu zabeležio e u Šahtjor koji je golom Eduarda u samoj završnici savladao ekipu Anderlehta u Briselu, za koji večeras nije igrao Filip Đuričić.

(Izvir: Rutube/Независимый спорт)

Sevilja je već u prvom poluvremenu rešila pitanje pobednika u duelu sa Bazelom, dok je Braga u drugom poluvremenu uspela da nadoknadi minus iz prvog duela sa Fenerbahčeom. Jedan od četiri gola za portugalski tim postigao je i naš novopečeni reprezentativac Nikola Stojiljković (zamenjen u 90. minutu), a treba napomenuti da je turski tim utakmicu završio sa tri igrača manje pošto su isključeni Topal, Volkan i Potuk.

(Izvor: Rutube/GOALTIME – ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ)