0

PRIMERA: Bodovi ostali u Vigu (VIDEO)

Objavljeno: 12.03.16 u 20:05

Ni u trećoj utakmici 29. kola Primere gostujući timovi nisu uspeli da postignu gol tj. i u trećem je pobeda pripala domaćim timovima pošto je Selta u Vigu savladala Real Sosijedad sa 1:0.

Tim iz Galicije je iskoristio jednu od prilika koju su stvorili u prvom poluvremenu, a „arhitekte“ uspeha bili su Nolito kao asistent i Jago Aspas kao strelac jedinog gola na meču.

(Izvor: Rutube/GOALTIME – ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ)

Za domaći tim svih 90 minuta odigrao je Nemanja Radoja, dok Dejan Dražić nije ulazio u igru. Selta se sada bodovno izjednačila sa petoplasiranom Seviljom, a tim iz Baskije je ostao u sredini tabele.