0

SERIJA A: Srbi podelili bodove u Torinu (VIDEO)

Objavljeno: 06.03.16 u 14:24

Prvi nedeljni meč 28. kola Serije A odigrali su Torino i Lacio, a pobednika nije bilo – 1:1.

Domaći su daleko bolje odigrali prvo poluvreme, poveli sa 1:0 i imali priliku da to vođstvo povećaju, ali je Imobile promašio penal u 22. minutu.

(Izvor: Rutube/Независимый спорт)

Osveta se dugo „krčkala“, a na naplatu je došla u 78. minutu kada je Bilja realizovao jedanaesterac dosuđen za Lacijale u čijem timu su od početka igrali Biševac i Đorđević, a Milinković-Savić je ušao u igru u 40. minutu. Na drugoj strani svih 90 minuta odigrao je Nikola Maksimović.

S obzirom da je u poslednjih sedam ligaških utakmica Lacio upisao samo jednu pobedu ne čudi što je tek na osmom mestu, dok Torino ima pet bodova manje i trenutno je 12. u Seriji A, ali uz priličnu bodovnu prednost u odnosu na „davljenike“.