0

PREMIJER LIGA: Porazi Totenhema, Sitija i Arsenala za veću prednost Lestera (VIDEO)

Objavljeno: 02.03.16 u 22:51

Još pet utakmica 28. kola bilo je zakazano za sredu, u prve tri desila su se dva iznenađenja, a u preostale dve Liverpul i Junajted su osvojili po tri boda.

Ako pobeda Vest Hema nad Totenhemom u malom londonskom derbiju možda i ne može tako da se nazove s obzirom da su „čekićari“ igrali na svom stadionu, onda je trijumf svonsija protiv Arsenala na Emirejtsu u rangu senzacije.

(Izvor: Rutube/GOALTIME – ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ)

Ovakvi ishodi u uakmicma odigranim u Londonu najviše idu na ruku Lesteru, koji iako nije pobedio u utorak povećao je bodovnu prednost na tabeli.

Stouk je golom Šaćirija na desetak minuta pre kraja minimalnim rezultatom savladao Njukasl koji je upisao četvrti poraz u poelsndnjih pet utakmica te ne čudi što je pretposlednji. Aleksandar Mitrović je zamenjen u 84. minutu.

Pre tri dana Mančester Siti je u finalu Liga kupa savladao Liverpul i to posle boljeg izvođenja penala, a osveta je bila potpuna večaras kada su 2crveni“ naneli trći uzastopni poraz „građanima“ u Premijer ligi. Za domaće su pogađali Lalana i Milner u prvom odnosno Firmino u drugom poluvremenu.

(Izvor: Rutube/Независимый спорт)

Mančester Junajted se prilično pomučio da dođe do tri boda odnosno tek je golom Mate u 83. minutu razbio bunker Votforda za pobedu od 1:0.