0

SERIJA A: Gostima samo bod

Objavljeno: 28.02.16 u 16:55

Još četiri meča 27. kola Serije A odigrana su u standardnom nedeljenom terminu, a čast gostiju spasila je Atalanta koja je jedina uspela da ostane neporažena.

Tačnije tim iz Bergama je propustio odličnu priliku da trijumfuje protiv Karpija pošto je od početka drugog poluvremena imao prednost koju ipak nije uspeo da sačuva.

Kjevu je je za pobedu protiv Đenove bio dovoljan pogodak Kastra u 51. minutu, a gostima nije pomogao ni Darko Lazović koji je ušao u igru u 63. minutu. Nikola Ninković je trijumf svog tima odgledao sa klupe za rezerve.

Zdravko Kuzmanović je odigrao svih 90 minuta u pobedi Udinezea protiv Verone (2:0) za koju nije igrao Boško Janković. Isitim rezultatom Sampdorija je savladala Frozinone i tako pobegla direktnom rivalu u borbi za opstanak, a od 77. minuta u timu Vićenca Montele bio je i Nenad Krstičić.